Google Earth
Tu je môžte pridávať pozíciu na mape sveta Google Earth. Program je voľne šíriteľný a možte si ho stiahnuť zo stránky http://www.google.com/earth/index.html. Akceptované sú len súbory s koncovkou *.kmz . Týmto spôsobom možte označit revír ale aj konkrétne miesto pri vode. Podrobný návod ako vytvoriť značku na mape nájdete tu.
Autor bodu
Pridať bod na mape
Popis miesta:
ID 620

Revír VN Dubník č.1

Číslo revíru:
2-4690-1-1
Popis:Vodná plocha nádrže pri Starej Turej od vtoku po ľavostranný výbežok zvaný Kosa - neresisko rýb (zákaz lovu rýb). Lov kapra a ostatných druhov rýb bez stanoveného času individuálnej ochrany povolený od 15. mája. Revír bez privlastnenia si úlovku.
Rozloha (ha):18
Organizácia:MO Stará Turá
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Miera:podľa stanov
Účel:lovný
Druh povolenia:miestne a zvláštne
Užívateľ:SRZ
Charakter:kaprové vody
Dátum poslednej zmeny 11.04.2008
Link:http://www.dubnik.com/
pridať pripomienku  |  pridať obrázok  |  pridať značku Google Earth

Galéria


Pripomienky

jozef jaroš    03.02.2013
Dobrý den prajem priaznivcom ryb.športu..Mám pár dotazov ohladne revíru Dubník1..Platí poplatok 10euro na den a 40euro na tížden aj pre rybárov zo zahraničia alebo len členov SRZ...zahraničných hostí mám na mysli ludí ktorý majú inú povolenku ako slovenskú...Po druhé či sa smie lovit od 15mája non stop a na kolko prutov,či je povolená vyvážka a či sú niáke obmedzenia ohladne,krmenia,háčkov zkrátka čohokolvek...a či je možnost byvakovania a možnosti parkovania auta v niakom stráženom objekte...Ak máte info.alebo viete kde sa to dozviem...budem rád za každú informáciu...

vandall    24.07.2009
v dnoch 20.7.09-22.7.09 som bol chytat na tejto krasnej vodnej nadrzi.Voda je prerybnena ryba ide celych 24 hodin ani od pocasia nezalezi. Voda je chyt a pust hostovacku dostanete kupit v ružovom dome na hradzi cena 10Eur den. Ryba je tam velmi pekna vysledkom troch dni bolo spolu 31 kaprov od 4,5 - 8 kg vsetko na boilies vlasnej vyroby.

Macho    03.02.2006
Z revíru spravili vodu chyť a pusť. Povolenky uz nepredavaju v hoeli Sanus ale na recepcii v kempe.

Edo    04.08.2003
VN sa nachádza pri meste Stará Turá. Hneď za výjazdom z mesta smerom na Myjavu treba odbočit do ľava. S príjazdovej strany sa dá parkovať a dá sa prejsť autom aj cez teleso hrádze, ale hneď za ňou sa musi odparkovať. Ďalej po brehu vedie cestička ale treba isť pešo. Voda je miestna, ale hosťovačka sa dá kupiť nonstop v hoteli Sanus na recepcii pri VN. Pre členov SRZ stoji 150,- Sk/24hod. Nesmie sa stanovať a páliť oheň. Je tam zvýšená lovná miera kapra 40cm a šťuka na 60cm. Môj dojem : dobre som si zachytal aj ked z 10 chytenych kaprov len max. 2 mali mieru. Ryby brali priebežne celých 24 hod (kukurica, kosťaky(aj gumenné Powerbait), vnadiaca zames Excelent). Chytal som aj na boiles, ale neuspešne. Dravcom sa nejak nechcelo (mohlo to byť ročným obdobím).