Sprievodca po rybárskych revíroch Slovenska.

Vítame Vás na portáli Reviry.sk. Je určený hlavne pre rybárov, ale môže slúžiť aj ako turistická pomôcka. Ponúka kompletnú databázu rybárskych revírov a vodných plôch na Slovensku. Hlavnou náplňou tohto projektu je spracovanie čo najviac dostupných informácií a cieľom je vznik čo naj-komplexnejšieho internetového rybárskeho sprievodcu po Slovensku. Vznikol, aby sme Vám uľahčili orientáciu po rybárskych revíroch Slovenska, a poskytli Vám o nich čo najviac potrebných informácií. Nájdete tu však aj súkromné rybárske revíry.

Keďže revírov je ale veľa a nemôžeme navštíviť všetky, chceli by sme Vás touto cestou požiadať o pomoc pri aktualizácii údajov o jednotlivých lokalitách.

Vaše pripomienky, návrhy a postrehy (texty, fotografie a GooogleEarth značky) môžte pridávať priamo k jednotlivým revírom viď.

V budúcnosti by sme chceli doplniť aj sprievodcu po zapeklitých chodníčkoch Slovenskej rybárskej legislatívy.

Veríme, že sa tieto stránky stanú Vaším pravidelným spoločníkom nielen pred cestou na rybačku.

Autor si vyhradzuje právo na odstraňovanie pripomienok, ktoré obsahujú urážky, osočovanie, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny. Ďalej akúkoľvek národnú, rasovú alebo náboženskú nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácii, nepriateľstvu alebo násiliu. Taktiež vymazávanie obrázkov a pripomienok, ktoré priamo nesúvisia s revírom alebo rybačkou a sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky.