Revír Dunaj č.3 – OR horná inundácia

Číslo revíru:
2-0560-1-1
Popis:Sústava ramien od jej vyústenia do starého koryta Dunaja nad starým prístavom v Gabčíkove po odberný objekt z prívodného kanála VD pri obci Dobrohošť, vrátane OR Dékány. Zákaz rybolovu na odbernom zariadení do ramennej sústavy Dobrohošť. Lov rýb povolený celoročne pri dodržaní individuálnej doby ochrany. Revír nie je hraničná voda.
Rozloha (ha):900
Organizácia:RADA SRZ
Okres:Dunajská Streda
Miera:podľa stanov
Účel:lovný
Druh povolenia:celozväzové kaprové, miestne a zvláštne
Užívateľ:SRZ
Charakter:kaprové vody
Dátum poslednej zmeny 15.01.2014
Google Earth: značka na mape 62.kmz
Dunaj č.3, Horná inundácia, ramená Dunaja,
pridať pripomienku  |  pridať obrázok  |  pridať značku Google Earth

Galéria


Pripomienky

Lukáš    06.09.2017
Kenai: Revíry dunaja okrem Bratislavských v miestnych povolenkách nie su pokial viem, možno sa mýlim ale i na schodzi som sa na to pýtal a bolo mi povedané že žiadna miestna org. nemá vo svojích poriadkoch revíry Dunajam, ?iže jedine treba ma? zväzovú povolenku

Kenai    31.08.2017
Viete mi niekto poradit na ktorom miestnom povoleni je tento revir. Na strankach SRZ DS uvedeny nie je. A tiez by mi pomohol navod, ako a kde sa to da zistit. Dakujem.

stefi    20.04.2012
ahoj semy.staci kontakt stefan.bodis@centrum.sk alebo facebok stefiajuliette bodis.vsetko vysvetlim tam krasne priroda nevidel v zivote urcite.

semy    18.04.2012
Prosim o radu....ako je to s rybolovom v tomto reviri, velmi sa mi tam pavi a chcel by som tam ist na letnu vypravu. Neviem sa vsak nikde konkretne docitat ci tam je mozne stanovat za ucelom vykonu rybarskeho prava a ci je tam mozne lovit za pomoci maleho clna s privesnym motorom. Ak to niekto ovlada alebo vie poradit bol by som velmi rad. Dakujem :)

jaroslav 53    09.01.2011
foto je nádherné ale carp tým čo je dnes blízko?dnes nie je nič tak daleko ako sa zdá

carp team Martin    06.02.2009
Krasne fotky.Skoda ze je to tak daleko.

vvv    05.02.2009
Peknee