Revír Sikenica č. 2

Číslo revíru:
2-2660-1-1
Popis:Čiastkové povodie riečky Sikenica od cestného mosta Mýtne Ludany - Hontianska Vrbica po ústie potoka Štampoch a potok Jablonianka od ústia po ústie Počúvalskeho potoka, Mýšpotok a Drženický potok (Dubovec), Surdok (Kuťuš), Devičianka, Bokroš, Starý potok, Majere- Uhliská, Pukanský potok, Uhliská, Veterník-Majere, Čankovský potok, Šurda, Ulička, Negýš, Bohunický potok od ústia po pramene. Od cestného mosta Kmeťovce - Žberovce po obec Krškany je Sikenica súčasťou NPR - zákaz vjazdu motorových vozidiel.
Rozloha (ha):20
Organizácia:MsO Levice
Okres:Levice
Miera:podľa stanov
Účel:lovný
Druh povolenia:miestne a zvláštne
Užívateľ:SRZ
Charakter:kaprové vody
Dátum poslednej zmeny 28.01.2014
pridať pripomienku  |  pridať obrázok  |  pridať značku Google Earth

Pripomienky

rulik    24.09.2011
Ja chodím so synom do Bátoviec k mame a ani na Lipovine ani na Jabloňovke chytať nemôžeme,najblyžšie je Hron alebo Kozmálovská nádrž,máme celozväzové povolenky ale tu je to jak u blbých,a hosťovačku nekúpiš lebo to predávajú niekde v Želiezovciach-bomba

rado    26.09.2008
Súhlasím. Inak mi príde divné žiadať na potok miestne povolenky. Presťahoval som sa a chcel by som tam sem tam zbehnúť pochytať, ale ono nestačí celozväzová, veď je tam taký nával rybárov. V Blave je skoro na každej tečúcej platné celozväzové a teda rybárov je tu požehnane.

zembercity    04.04.2008
Šurda a Ulička nie sú potoky ale odvodňovacie jarky.Väčšinu roka sú suché ! Ktorý chytrolín vymyslel že úsek Žemberovce-Krškany je NPR-čo tam chránia keď sa tam celé roky pásli svine a kozy.Pred 30 .rokmi tam boli aj ryby,teraz je tam nepriechodná džungľa.